Contact

Voor commerciële zaken of Business Developement kunt u contact opnemen met:


Leo Schulte

Business Development


+31 6 539 077 10

leo.schulte@blueview.eu

Voor overige zaken of contact met onze vestigingsmanagers vind je hieronder per locatie de contactgegevens.

BlueView Apeldoorn

Adres

Egerlaan 15

7334 AD Apeldoorn

Telefoon

055 549 26 46

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

+31 6 202 141 99

g.geertshuis@blueview.eu

BlueView Atelier

Adres

Jean Monnetpark 47-49

7336 BB Apeldoorn

Telefoon

055 549 26 46

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

+31 6 202 141 99

g.geertshuis@blueview.eu

BlueView Nijmegen

Adres

Hulzenseweg 8

6534 AN Nijmegen

Telefoon

024 820 09 91

Vestigingsmanager

Thom Lanfers

+31 6 154 968 60

thom.lanfers@blueview.eu

BlueView Noviomagum

Adres

Boekweitweg 4

6534 AC Nijmegen

Telefoon

024 204 96 50

Vestigingsmanager

Marieke Geertshuis

+31 6 168 523 83

m.geertshuis@blueview.eu

Astrid Wenger

+31 6 204 042 64

a.wenger@blueview.eu

Freek Stevens

+31 6 463 637 32

freek.stevens@blueview.eu

BlueView Doetinchem

Adres

Terborgseweg 106 / 110

7005 BC Doetinchem

Telefoon

Vestigingsmanager

Deven Huning

+31 6 420 428 25

d.huning@blueview.eu

BlueView Elektro

Adres

Tarweweg 1K

6534 AM Nijmegen

Telefoon

Vestigingsmanager

Marieke Geertshuis

+31 6 168 523 83

m.geertshuis@blueview.eu