Contact

Voor commerciële zaken of Business Developement kunt u contact opnemen met:


Leo Schulte

Business Development


+31 6 539 077 10

leo.schulte@blueview.eu

Voor overige zaken of contact met onze vestigingsmanagers vind je hieronder per locatie de contactgegevens.

BlueView Apeldoorn

Adres

Egerlaan 15

7334 AD Apeldoorn

Telefoon

0555492646

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

31620214199

g.geertshuis@blueview.eu

BlueView Atelier

Adres

Egerlaan 15

7334 AD Apeldoorn

Telefoon

0555492646

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

31620214199

g.geertshuis@blueview.eu

BlueView Ede

Adres

Horaplantsoen 2

6717 LT Ede

Telefoon

0318830055

Vestigingsmanager

Marko Scholts

31648301650

marko.scholts@blueview.eu

BlueView Nijmegen

Adres

Hulzenseweg 8

6543 AN Nijmegen

Telefoon

0248200991

Vestigingsmanager

Thom Lanfers

31615496860

thom.lanfers@blueview.eu

BlueView Noviomagum

Adres

Boekweitweg 4

6534 AC Nijmegen

Telefoon

0242049650

Vestigingsmanager

Marieke Geertshuis

31616852383

m.geertshuis@blueview.eu

Astrid Wenger

31620404264

a.wenger@blueview.eu

Freek Stevens

31646363732

freek.stevens@blueview.eu

BlueView Zutphen

Adres

Coenensparkstraat 38

7202 AN Zutphen

Telefoon

0575743270

Vestigingsmanager

Gerrit-Jan Geertshuis

31620214199

g.geertshuis@blueview.eu